MILANO

2020. gada kolekcija

JAUNAS SĒRIJAS SIENAS FLĪZĒM, KERAMIKAS GRANĪTAM UN MOZAĪKAI
Milan l'è on gran Milan
— Milāna, lieliskā Milāna! - teiciens lombardiešu dialektā
KERAMA MARAZZI 2020. gada moderno kolekciju ir iedvesmojusi Milāna. Milāna ir pilsēta un biznesa centrs Itālijā, pasaulē atzīts modes industrijas centrs, tā ir arī vieta, kur dzīvoja un strādāja slavenie renesanses laikmeta meistari.
Staigājot pa Milānu, ir jūtama vēstures elpa un dzirdamas aizgājušo gadsimtu balsis. Šeit jūs varat spilgti iedomāties, kāda bija pilsēta pirms vairākiem gadsimtiem. Aplūkojiet vēsturiskās sienas, vecos kanālus un pilis, kas glabā atmiņas par Milānas hercogiem, Milānas katedrāle - Doms, uz kuru ved visi vietējie ceļi.
Duomo di Milano
Milānas katedrāle ir lielākais un izcilākais gotikas arhitektūras piemineklis Itālijā, kā arī ceturtā lielākā katedrāle pasaulē. Tajā atrodas pasaulē plašākā marmora skulptūru kolekcija, kā arī zelta Madonna torņa smailes galā, kuru milānieši iesaukuši par Madunina (mazā Madonna) un kura kļuvusi par vienu no pilsētas simboliem.
Duomo di Milano
Milānas katedrāle ir lielākais un izcilākais gotikas arhitektūras piemineklis Itālijā, kā arī ceturtā lielākā katedrāle pasaulē. Tajā atrodas pasaulē plašākā marmora skulptūru kolekcija, kā arī zelta Madonna torņa smailes galā, kuru milānieši iesaukuši par Madunina (mazā Madonna) un kura kļuvusi par vienu no pilsētas simboliem.
Vittorio Emanuele II galerija
Vēsturiski pirmā iepirkšanās pasāža, kas radīta Milānā un darbojas līdz mūsdienām. Iepirkšanās pasāžas viena no ieejām ir tieši blakus Milānas domam.
Vittorio Emanuele II galerija
Vēsturiski pirmā iepirkšanās pasāža, kas radīta Milānā un darbojas līdz mūsdienām. Iepirkšanās pasāžas viena no ieejām ir tieši blakus Milānas domam.
Navigli rajons
Navigli itāļu valodā nozīmē "kanāli". Pateicoties kanālu sistēmai, kuru daļēji izstrādāja pats Leonardo da Vinči, pilsēta, kas atrodas tālu no jūras, kādreiz tika uzskatīta par vienu no nozīmīgajām Itālijas ostām.
Katoļu baznīca San Maurizio al Monastero Maggiore
Šīs baznīcas atturīgā fasāde, kas datēta ar 8.-9. gadsimtu pirms mūsu ēras, ir saglabājusi gandrīz nemainīgu sākotnējo izskatu. Tomēr tās elpu aizraujošo interjeru ieviesa tikai 16. gadsimta rekonstrukcija. Visas sienas rotā iespaidīgas Bernardīno Luīni un viņa dēlu freskas. Pateicoties šiem spilgtajiem sienas gleznojumiem, senā baznīca ir ieguvusi "Milānas Siksta kapelas" slavu.
Santa Maria delle Grazie
Vairāk nekā piecus gadsimtus Santa Maria delle Grazie ir palikusi par galveno Dominikāņu ordeņa baznīcu Milānā. Templis tika iesvētīts 1482. gadā Ludovico Sforza valdīšanas laikā. Hercogs, kurš apbrīnoja Leonardo da Vinči ģēnialitāti, uzdeva viņam gleznot sienas gleznojumus ēdamzālē. Tā radās "Svētais vakarēdiens" - šedevrs, kas vēlāk šai baznīcai nesa vēl lielāku slavu.
Brēras mākslas galerija
Slavenās Milānas galerijas, īpaši Pinacoteca di Brera, ir obligāti jāapmeklē klasiskās mākslas cienītājiem. Brēras apkaime ir izpelnījusies Milānas, iespējams, mākslinieciski visizcilākā rajona slavu, un ir devusi savu vārdu galerijai, kas aizņem daļu no 16. gadsimta baroka pils.
Bagatti Valsecchi muzejs
Diviem brāļiem, baroniem Fausto un Džuzepei Bagatti Valsecchi, kuri dzīvoja 19. gadsimtā, ienāca prātā ambicioza ideja uzcelt savrupmāju, kas atgādina aristokrātiskās Itālijas pilis. Viņi piepildīja savu sapni, un šodien šī ir viena no labākajām Eiropas vēsturiskajām mājām - muzejiem, kurā ir bagātīga vēlās renesanses mākslas kolekcija. Īpaša ir muzeja terase ar tās lieliskām mozaīkām un restorānu Il Salumaio di Montenapoleone. Restorāna virtuve ir autentiska, tāpat kā gaisotne - cenām ir pievienotā vērtība.
Milānas pagalmi
Vietējie pagalmi, kas ir paslēpti no ziņkārīgo acīm, ir tik aicinoši: izsmalcināta marmora daudzveidība, tropisko ziedu un krūmu stādījumi, kaltas dzelzs margas, dārgas automašīnas. Šādā veidā veidoti un dekorēti pagalmi lieliski atspoguļo milāniešu dzīvesveidu un tā pamatprincipu: ārējās vienkāršības un diskrētās iekšējās bagātības apvienojumu
Left
Right
Mēs esam mēģinājuši izpētīt milāniešu raksturu visā tā krāšņumā - un iedzīvinājuši to keramikas un akmens masas flīzēs tādā veidā, kā to darītu paši milānieši – ar stilu un viņiem raksturīgo gaumi.
Milānas iedvesmota. Radīta sadarbībā ar Itāliju.

Sērija Bagatti
Sērija Bagatti
Sērija Bagatti
Sērija Bagatti
Sērija Gardena
Sērija Gardena
Sērija Intarsio
Sērija Intarsio
Sērija Silver Root
Sērija Silver Root
Sērija Morando
Sērija Morando
Graffiti
Graffiti
Porfido
Porfido
Teatro
Teatro
Dosimies ceļojumā pa jauno kolekciju, kas apvieno visu, ko mēs zinām un mīlam Milānā: gan pagātnes mantojumu, gan Renesanses idejas, kas pieņemtas un kultivētas mūsdienu dizaina virzībās, kā arī tendences, kas sastopamas uz modes skates mēles.

Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai iedvesmotu Jūs! Izbaudiet! Buon viaggio!1
MŪŽĪGĀ VĒSTURE
STORIA Eterna
... slavenā Milānas katedrāle - milzīga, marmorā, gotiskā stilā, bagāta ornamentiem un tik fantastiska kā sapnis. Izcili labs interjers.
- tā teicis Fjodors DostojevskisSāksim pašā pilsētas centrālā laukumā Piazza del Duomo. Šeit atrodas galvenais vietējais orientieris - Milānas Doms. Šī gotiskā stila ēka ar torņiem, kas paceļas debesīs, tika celta gandrīz 600 gadus. Galvenais būvmateriāls bija Candoglia marmors, kas iegūts no atradnes netālu no Maģiore ezera.Katedrāles majestātiskās arhitektūras elementi atspoguļojas mūsu jaunajā kolekcijā MILANO
Marmora hronikas
Milānas vēsturiskās ēkas nav iedomājamas bez tradicionāliem dabīgiem materiāliem. Jaunajā kolekcijā ir dažas sērijas, kas cildina marmora un akmens faktūru skaistumu: sākot no baltā Candoglia marmora - tā, kuru gandrīz 600 gadus izmantoja Milānas Doma sienu celtniecībai - līdz klinšainiem veidojumiem ar fosiliem gliemežvākiem ar savādiem rakstiem
Interjera dārgumi
Inkrustācijas efekts vēl vairāk palielina marmora iespaidu neatkarīgi no tā, vai lielformāta klasiskajā sērijā Greppi vai sērijā Stelline modernie ziedu dekori uz oniksa bāzes.
Vēstures cienītājiem
Jaunajā kolekcijā ir spilgtas atsauces uz ikoniskiem apskates objektiem. Tādējādi sekojot tradicionālajiem romānikas modeļiem, iedvesmojoties no krāsainās grīdas mozaīkas galerijā Vittorio Emanuele II, radās sērija Stemma

2
MŪŽĪGĀ MĀKSLA
ARTE SENZA TEMPO
Ilgtspējīgākais būvmateriāls nav ne betons, ne koks, ne tērauds vai stikls. Ilgtspējīgākais būvmateriāls ir māksla.
Džovanni Ponti

Milāna ir piepildīta ar mākslu. Šī ir Renesanses dzimtene. Šeit slavenākie pagātnes meistari radīja savus mūžīgos dārgumus, tostarp Leonardo da Vinči, kura mantojums ir pamanāms it visur vēsturiskajā centrā. Viduslaiku pieminekļi atrodas blakus baroka stila villām un greznām pilīm, un daudzi no tiem tagad ir kļuvuši par mākslas muzejiem.
Mūsdienu tendences ar gadsimtu vecām saknēm
Ķieģeļu izmēra formāts ir labākais risinājums antīkās mākslas iedvesmotiem dizainparaugiem. Izteiksmīgā struktūra un aptumšotā krāsu palete uzbur Sforzas pils senās sienas un lielā ģēnija garu. Izmantojot īpašu metalizētu kompozīciju, sērijas dekoros mēs reproducējām gludas manuskriptu līnijas.
Modes renesanse
Mūsdienīgākās tendences un klasiskie šedevri pārsteidzoši labi sader kopā. Mēs to maksimāli izmantojām jaunās kolekcijas MILANO Brera un Atellani sērijās. Pēdējais ir sarežģītu motīvu kolāža, kas aizgūta no lielisko gleznotāju audekliem, ko papildina modernas pasteļkrāsas un ģeometrija. Sešstūra formāts, kas jau ir kļuvis par sava veida jauna kaluma keramikas klasiku, piešķir papildu pievilcību.
Spilgti eksperimenti
Flīzes ķieģeļu izmēra formāts pavēra ceļu KERAMA MARAZZI dizaineru iztēlei: šis ir populārais "metro" formāts: 9,9x20 vai 7,4x15. Drosmīgi grafiti zīmējumi šajā formātā izskatās dzīvīgi un svaigi, piepildot interjeru ar ielu mākslas garu.

3
MŪSDIENĪGS DIZAINS
DESIGN ALL'Avanguardia
Dizains rada kultūru. Kultūra veido vērtības. Vērtības nosaka nākotni.
Roberts L. Peters
Lombardijas galvaspilsēta ir vieta, kas pievilina profesionāļus, kuri patiesi aizraujas ar interjeru un tā dizainu. Tieši šeit parādās un attīstās jaunas tendences. Milāna ir tikšanās vieta ekspertiem no visas pasaules, kuri šeit ierodas, lai sastaptos ar dizaina nākotni. Starptautiskas izstādes un gadatirgi, ieskaitot slaveno Salone del Mobile, bagātina Milānas dizaina skolas tradīcijas ar jaunām viedām idejām. Mūsdienu Milānas elegances iedvesmoti, tās augstās modes kvartālu valdzināti, un šīs radošās vietas enerģijas uzmundrināti, mēs esam šīs idejas iedzīvinājuši savās keramiskajās flīzēs.
Sekojot dizaina ikonām
Džovanni Ponti daiļrade kopā ar centieniem apvienot modernismu un tradicionālās itāļu kultūras iezīmes kļuva par neatņemamu itāļu dizaina vēstures sastāvdaļu. Gan arhitektūrā, gan interjerā viņš pasvītro ģeometriju: taisnas līnijas, trīsstūri, apli un kvadrātu. KERAMA MARAZZI dizaineri iedzīvināja ievērojamākā itāļu modernista idejas flīžu sērijā Ponti
Milānas simbols – arka
Iegarena arka ir vēl viens daudzu iecienīts ģeometriskais raksts. Patiešām, šī forma ir patiess Milānas atribūts, jo arkādes un arkas ir redzamas romāņu stila baznīcās un pagalmos visā pilsētā. Apvienojumā ar oniksa faktūru un zeltu Giardini sērijā, šim dizainam ir patiesi izsmalcināts izskats.
Strukturēts koks
Sienu paneļi, kas izgatavoti no rievota koka vai samontēti no plāniem koka dēļiem, ir paņēmiens, ko mūsdienās labprāt izmanto tādu augsta līmeņa modes namu kā Armani jaunākajās mēbeļu kolekcijās. KERAMA MARAZZI iet kopsolī, piedāvājot dažas jaunas sērijas, kas seko šai tendencei Tādējādi sērijas Sempione lielformāta flīzes ar koka struktūru ir rotātas ar smalku ziedu apdruku.

4
MODE IT VISĀ
MODA SEMPRE
''Elegance nav tas, ko tu valkā, bet gan veids, kā tu to valkā un kā tu pats sevi nes.
Džordžio Armani intervijā ar Aleksu Bilmes
Ne velti Milāna tiek uzskatīta par pasaules modes industrijas galvaspilsētu. Milānā stils ir saskatāms it visā, sākot ar ģērbšanās paradumiem un beidzot ar talantu sevi ieskaut ar pareizajām lietām. Vietējie iedzīvotāji zina, kā apvienot skaistumu un praktiskumu. Turklāt viņi ir pārsteidzoši atjautīgi, ja runa ir par formu daudzveidību un netradicionālu krāsu gammu.
Interjera greznums
Pasaulē, kurā augstā mode ir savstarpēji saistīta ar interjera dizainu, tapešu un keramikas flīžu dizains pilda "interjera ietērpa" funkciju. Piemēram, Bamboo sērijai ir viss, lai tā kļūtu ne tikai par apdares risinājumu, bet arī par vērtīgu rotājumu: smalka auduma struktūra, atturīga krāsu gamma, moderni ziedu motīvi.

Visā krāšņumā
Augstajai modei vienmēr ir nepieciešami izsmalcināti tekstilizstrādājumi. Ņemiet vērā, ka, izstrādājot pašreizējās tekstilizstrādājumu un tapešu kolekcijas, dizaineri pievēršas tādu klasisko periodu rotājumiem kā rokoko. Mūsu jaunajā kolekcijā klasiski rotājumi ir sastopami sērijās Borromeo, Castiglioni un Turati.
Ģeometriskās uzdrukas
Modernu audumu klāsts būtu nepilnīgs bez ģeometrijas. Morando sērija ir lieliska izvēle tiem, kas seko modernākajām interjera dizaina tendencēm. Daudzvirzienu triepieni, kas tiek uzklāti īpašā kompozīcijā, atgādina raupju auduma virsmu un rada sataustāmu efektu. Atsevišķas zīmējuma daļas tiek uzsvērtas, pārklājot tās ar zelta un pērļu stikla masu
KERAMA MARAZZI 2020. gada kolekcijā MILANO piedāvā stilīgu keramikas un akmens masas flīžu izvēli. Šajā unikālajā katalogā esam apkopojuši savus iespaidus par Milānu, tās arhitektūru, tēlotājmākslu un dizainu. Lombardijas galvaspilsēta pamatoti lepojas ar visiem trim iepriekšminētajiem "virzītājspēkiem", ko mēs centāmies atspoguļot jaunajā keramikas kolekcijā. Mūžīgā māksla, laikmetīgais dizains un modernā atmosfēra iedvesmos jūs dzīvot milāniešu stilā.

©KERAMA MARAZZI. All rights reserved